ଚାଷ ଜମି ବିକି ଯେତେବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଖାତାରେ ଜମା ହେଲା 39 ଲକ୍ଷ୍ୟ ସେତେବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ…

ଯେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହର ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧନ୍ତି ସେମାନେ ଅତି ନିକଟତର ହୁଅନ୍ତି l ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଶ୍ଵାସର କିନ୍ତୁ ବିହାର କାଉଡିଆଙ୍କଠାରୁ ଏକ ମାମଲା ବାହାରୁଛି ଯାହା ନିଜେ 14 ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛି l

ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲରେ ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ଦୁହେଁ ସହରରେ ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରାମ ଜମି ବିକ୍ରୟ କରି ଯାହା ପାଇଲେ ସେ ଏହାକୁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଜମା କରିଥିଲେ। ସ୍ବାମୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ l ଏତେ ପରିମାଣର ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବଦଳିଯିବ ବୋଲି ସେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନଥିଲେ l

ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପରେ ପରଦିନ ପତ୍ନୀ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ କାମ କରିବାକୁ ପୋଡି ଅଞ୍ଚଳ ଯାଇଥିଲେl ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଚାଷ ବିକ୍ରୟ ପରେ ଆସିଥିବା ପରିମାଣ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଆସିଥିଲା l

ସେ ଏହାକୁ ବାହାର କରି ଖାତାରେ ମାତ୍ର 11 ଟଙ୍କା ଛାଡି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ l ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏହା ଜାଣିଲେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ବିହାରର କଡିଆର ବାସିନ୍ଦା ବ୍ରଜ୍କିଶୋର ସିଂ 14 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଭୋଜପୁରର ବାରହାରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଗ୍ରାମ ବିନ୍ଦୁର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ବ୍ରଜକିଶୋର ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ କୃଷକ ଯିଏ ନିଜେ ଗାଁରେ ଚାଷ କରନ୍ତି l

ସମ୍ପ୍ରତି ବ୍ରଜକିଶୋର ଚାଷ ଛାଡି ଗୁଜୁରାଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ l ଯେଉଁଠାରୁ ସେ ପ୍ରତି ମାସରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ପଠାଉଥିଲେ l ଏହି ସମୟରେ ପଡୋଶୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିଲା l ସ୍ୱାମୀ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲେ l

ବ୍ରଜକିଶୋରଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି ଏବଂ ବିବାହର 14 ବର୍ଷ ବିତିଗଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ପଡୋଶୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ବ୍ରଜକିଶୋର ଗାଁ ଚାଷକୁ 39 ଲକ୍ଷରେ ବିକ୍ରି କରି ଏହି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଜମା କରି ନିଜେ ଗୁଜୁରାଟକୁ ଯାଇଥିଲେ l

କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ଘର ତାଲା ପଡିଥିଲା l ବହୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ସୂଚନା ପାଇଥିଲେ l ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଚେକ୍ ଦେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କେବଳ 11 ଟଙ୍କା ବାକି ଅଛି l

ଏହା ପରେ ବ୍ରଜକିଶୋର ସିଧା ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯାଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ l ଅନୁସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ l ପତ୍ନୀ ଦେହରୀର ଜଣେ ଯୁବ ଆକାଉଣ୍ଟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ 26 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଛନ୍ତି ସେଥିମଧ୍ୟରୁ 13 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ ଏବଂ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *