ଭିତରେ କିଛି ନ ପିନ୍ଧି Shirt ଖୋଲି Nia Sharma କରାଇଲେ ହଟ ଫଟୋଶୁଟ, ଭାଇରାଲ ହେଲା

ନିଆ ଶର୍ମା ପ୍ରାୟତଃ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ପାଇଁ ବହୁତ ଫେମସ ଅଟନ୍ତି । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ଏହିଭଳି କିଛି ଡ୍ରେସରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ପୂରାପୂରି ନଜର ଆସେ । ଟିଭି ଓ ୱେବ ସିରିଜରେ ବୋଲ୍ଡ, ଇଣ୍ଟିମେଟ ଓ ବେଡ ସିନ ଦେବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡନେସର ତଡକା ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଆପଣ ତାଙ୍କର ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦେଖି ପାରିବେ ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋରେ ଭରପୁର ଅଛି । ଆଜି ଆମେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ ନୂଆ ପୋସ୍ଟ ବିଷୟରେ ଯାହାକୁ ନେଇ ନିଆ ଶର୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ନିଆ ଶର୍ମା ଏକ ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଲାଇମଲାଇଟରେ ଓ ଚର୍ଚାରେ ରହିବା ପାଇଁ କୌଣସି ବି ଚାନ୍ସ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ । ନିଆ ଶର୍ମା କେତେବେଳେ ନିଜର ବିକିନୀ ଅବତାର ପାଇଁ ଚର୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି ତ ଅନ୍ୟ ପଟେ କେତେବେଳେ ଅଣ୍ଡରୱାଟର କିସିଙ୍ଗ ସିନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ନିଆ ଶର୍ମା ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ବି ସେ ପୂରାପୂରି ବୋଲ୍ଡ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ଡ୍ରେସରେ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ବି କରୁଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ କି ଏହି ଫଟୋରେ ନିଆ ଶର୍ମା ଧଳା ରଙ୍ଗର ରିପୀଡ ଜୀନ୍ସ ଓ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ବ୍ଲେଜରରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ଲେଜର ମଧ୍ୟରେ ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ରହିଲେ ଓ ବହୁତ ଲାଇମ ଲାଇଟରେ ବି ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ କିଛି ସେଲିବ୍ରେଟି ବନ୍ଧୁମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିଲେ ।

ଅନ୍ୟ ପଟେ ଏମିତି ବି କିଛି ଫ୍ୟାନ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ଏହି ଲୁକକୁ ଦେଖି କହିଲେ ଆପଣ ତ ଭିକାରିକୁ ବି ପଛରେ ଛାଡି ଦେଲେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ ଜୀନ୍ସର ବଟନ ଖୋଲିବା ଉପରେ ବି ଫ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନିଆ ଶର୍ମା ନିଜର ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ବୋଲ୍ଡ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ନିଆ ଶର୍ମା କେବଳ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲାକ ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟ୍ରାଇପଡ ଟପରେ ନଜର ଆସୁଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ନିଆ ଶର୍ମା ନିଜର ଫିଗରକୁ ଭଲ ଭବାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଉଛନ୍ତି । ଏତିକି ନୁହେଁ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ରେହାନଙ୍କ ସହ ନିଜର ଗୋଟିଏ ବୋଲ୍ଡ ଗ୍ଲାମରସ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ପ୍ରାୟତଃ ନିଆ ଶର୍ମା ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅବତାରକୁ ନେଇ ସୋ-ସି-ଆ-ଲ ମି-ଡି-ଆରେ ଛାଇ ରହିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଆ ଶର୍ମା ନିଜର ରିପୀଡ ଜୀନ୍ସକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ନେଗେଟିବ କମେଣ୍ଟ ବି ମିଳୁଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *